Оголошується конкурсний набір на участь у рольовій грі

Дата та час події: 23 Вересня 2019, 00:00 Місце: Львів
A+ A- Підписатися

У межах проєкту “Миротворчі ініціативи для Донбасу – Пошук майбутнього” ПУ “Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій” (Мережа розвитку) за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні оголошує конкурсний набір на участь у рольовій грі, метою якої є підвищення обізнаності учасників та учасниць про основи конфлікту, надання інструментів для вирішення конфліктних ситуацій та управлінням ними. 

До участі запрошуються представники громадських організацій, ЗМІ, активісти, держслужбовці, ВПО, люди які живуть на тимчасово непідконтрольній Україні території, жінки-лідери, які працюють у тематиці з розбудови миру та подолання конфліктів.

Тренінг буде проходити у м. Львові, 1–3 жовтня 2019 року.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники та учасниці забезпечуються роздатковими матеріалами, проживанням, харчуванням. Компенсація проїзду буде можливою тільки за наявності оригіналів квитків в обидва боки.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму до 18:00 23 вересня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено 24 вересня до 20:00 на електронну адресу кандидата/ки.

З додатковими питаннями та коментарями звертатися до координаторки проєкту Наталі Семиволос за електронною адресою semyvolos.unaedi@gmail.com.

Зареєструватися на подію
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: