Обговорення питання захисту дітей у зоні АТО

Дата та час події: 28 Травня 2015, 11:00
A+ A- Підписатися

28 травня об 11:00 у приміщенні Апарату Верховної Ради України (Київ, вул. Грушевського 18/2, зала засідань № 12) відбудеться засідання міжфракційного депутатського об’єднання “Захист прав дітей – пріоритет держави”.

Під час засідання учасники обговорять питання: “Про стан забезпечення прав дітей, які перебувають в зоні АТО та переміщені з зони збройного конфлікту”.

Питання захисту прав дітей, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції та евакуйовані з цієї зони, належать до числа найбільш актуальних. На території Луганської та Донецької областей до початку збройного конфлікту проживало 1 млн. дітей. За офіційними даними, близько 150 тисяч з них сьогодні визнані внутрішньо переміщеними особами, ще 500 тисяч лишаються на території, окупованій терористичними організаціями.

Реєстрація ЗМІ розпочнеться о 10:30.

Допуску до будівлі Апарату Верховної Ради України проводиться за картками акредитації Верховної Ради. До тих, у кого вони відсутні, прохання акредитуватися до 27 травня, надіславши прізвище, ім’я та по-батькові представників ЗМІ, які братимуть участь у вищезазначеному засіданні, на електронну адресу: anton_kuz@ukr.net

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: