Незрячі люди стануть на лижі, аби підкорити зиму

Дата та час події: 22 Вересня 2020, 06:57
A+ A- Підписатися

29-го січня з 9:30 в парку КПІ в м. Києві 10 незрячих людей з усієї України вперше стануть на лижі, аби підкорити зиму, взявши участь у Кубку дипломатичних місій з бігових лиж 2017 (Diplomatic Cup Of Nordic Skiing) в м. Києві і здійснити свою мрію!

Попри існуючі закони, голосні заяви чиновників та, нібито, небайдужість суспільства, люди з інвалідністю продовжують стикатися з порушеннями своїх прав. Отримання якісної освіта, гідне працевлаштування, отримання медичних послуг, доступ до інформації, фізична доступність – все це вкрай болючі питання, вирішити які не вдається роками. Перепонами, що перешкоджають людям з інвалідністю реалізовувати свої права в Україні, є і негативні стереотипи, ставлення, нерозуміння, незнання та непрофесіоналізм.

Учасники соціальної ініціативи FightForRight (Боротьба За Права), вперше стануть на лижі, аби подолати існуючі уявлення про незрячих людей, відчути свободу руху та позмагатися з зимою, демонструючи, що інвалідність не обмежує людину; аби зруйнувати у суспільстві негативні стереотипи щодо незрячих людей та на власному прикладі показати, що жодні фізичні порушення не заважають людям з інвалідністю жити активним, повноцінним життям.

У кожної і кожного з учасниць – своя історія, успіх, якого вдалося досягнути, наполегливо працюючи над собою, долаючи перешкоди в навколишньому оточенні та внутрішні бар’єри. Вони мають різні наміри й мотивацію, за що борються. Учасники не є професійними спортсменами, але вдало реалізовують себе в житті, приносячи користь і суспільству, працюючи в ІТ-сфері, викладачами тощо. І в першу чергу, своїм активним ставленням до життя змінювати світ.

Акредитація для ЗМІ: 063 443 29 32 – Юлія Сачук, координаторка Кампанії FightForRight.

Всеукраїнська Кампанія FightForRight / Боротьба за права – це соціальна ініціатива, екстремальні заходи, що проводяться в Україні вперше за участю людей з інвалідністю, відображаючи їхню боротьбу за рівність у суспільстві та дотримання прав людини.

Сторінки Кампанії в Facebook: https://www.facebook.com/fightforright.ua

Наші партнери: Центр інформації про права людини, Кампанія проти дискримінації, ГО “Український Гірськолижний Клуб”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: