Навчальний візит до Польщі для журналістів та блогерів

Дата та час події: 10 Квітня 2016, 16:34
A+ A- Підписатися
Центр АХАЛАР (Чернігів) разом з колегами з Гельсінського Фонду з Прав Людини (Варшава), ТРК “Черноморська” та Крим SOS (Київ)  запрошують до участі у навчальному візиті активних блогерів та журналістів з регіональних медіа, які пишуть на актуальні соціально-політичні теми, особливо зацікавлених тематикою Криму та реформуванням України.
 
Це вже другий візит в рамках цього проекту. Перший відбувся в липні 2015 року.
 
Метою візиту є отримання журналістами знання в області польського досвіду політичної трансформації, а також функціонування релігійних/ етнічних меншин на локальному рівні. 
 
Візит буде мати вплив на зникнення інформаційної пустки в суспільстві тому,  що з’явиться більш компетентно підготовлена інформація на тему проведення реформ  в Україні,  розпочнеться  дискусія стосовно ролі та значення Криму для України та посилиться взаєморозуміння між мешканцями Криму та материкової частини України. 
 
Кого ми шукаємо? 
Проект передбачає участь 14  активних журналістів з локальних газет, телебачення, радіо і веб-сайтів. 
 
Умови конкурсу: 
 
Заповнення он-лайн заявки на участь за посиланням – анкета учасника
 
Важливо: Надати контакти (телефон та email) двох осіб, які могли б Вас рекомендувати.  
 
В заявці треба навести приклади своїх статей/ матеріалів та вказати, наприклад, тираж газети, кількість відвідувань сайту або блогу, бо пріоритетним критерієм буде попередня робота журналіста. 
 
Учасники навчального візиту будуть відібрані в рамках відкритого конкурсу на підставі поданої заявки учасника та співбесіди в Skype. 
 
Програма візиту буде охоплювати наступне:  
 
  • ознайомлення учасників з польським досвідом в сфері самоуправління (на прикладі децентралізації – більша автономія для локальних громад); 
  • функціонування релігійних/ етнічних меншин на локальному рівні; 
  • презентація учасникам візиту польського досвіду в реформуванні інших державних галузей (правосуддя, силові структури та інше). 
Планується, що учасники навчального візиту будуть в подальшому запрошуватися як коментатори/експерти для участі в програмах ТРК “Черноморська”, також будуть мати можливість публікувати свої матеріали на сайтах ТРК “Черноморська”, KrymSOS та Karty97.  
 
Місце та дата проведення: Варшава, Велюнь (Польща), 15-22 травня 2016 року. 
 
Учасники забезпечуються проживанням та харчуванням під час навчального візиту, а також їм відшкодовуються витрати за проїзд (автобус, поїзд – в разі наявності білетів).
 
Дедлайн подачі анкети: 10 квітня 2016 року. 
 
Результати конкурсу будуть оголошені  до 15 квітня 2016 року. Заявнику обов’язково потрібно мати діючий закордонний паспорт. 
 
Контакти: 
Центр АХАЛАР 
тел. (0462) 677-312 
e-mail: ahalar@gmail.com  
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: