Навчальний курс з безпеки, висвітлення війни та етичних питань

Дата та час події: 26 Червня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

Інститут розвитку регіональної преси розпочинає Навчальний курс IWPR для журналістів України з фізичної та цифрової безпеки, висвітлення війни та етичних питань.

Дедлайн для заявок на участь: 15 червня о 17:00.

Розклад курсу:

26 червня – 1 липня 2015 року (дати орієнтовні, можуть незначно змінюватися) – Тренінг з роботи у ворожому середовищі / Тренінг з цифрової безпеки – раунд 1/ 2.

20 учасників будуть поділені на дві групи по 10 осіб. В той час, як перша група проходитиме тренінг з роботи у ворожому середовищі, друга братиме участь у тренінгу з цифрової безпеки. У другому раунді групи поміняються місцями.

30 липня – 2 серпня 2015 року (дати орієнтовні, можуть незначно змінюватися) – Тренінг з висвітлення військових конфліктів та етичних питань.

Журналісти, які відвідають всі семінари програми, отримають повний комплект безпеки, який містить бронежилет з написом “Преса”, шолом, аптечку з ліками, що підходять для використання у зоні конфлікту в Україні.

Програма запрошує кваліфікованих кандидатів з друкованих ЗМІ, телебачення, радіо, електронних медіа. Учасниками можуть стати журналісти, які працюють зараз і мають добрий попередній досвід роботи, але потребують додаткових навичок, які вони набудуть на тренінгах, щоб працювати більш безпечно і створювати більш точні, нейтральні та поглиблені матеріали, та зможуть гарантувати участь у всіх трьох тренінгах курсу. Журналісти повинні хотіти та бути готовими працювати з людьми, які можуть мати відмінні або протилежні до їхніх власних погляди.

Загалом у програмі передбачено місця для близько 20 журналістів. IWPR прагне залучити журналістів рівномірно з усіх регіонів країни, з акцентом на журналістів, які працюють в умовах воєнного конфлікту у східних областях України.

Докладніше – за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: