Брифінг: Наркозлочини в Україні: з чим насправді борються правоохоронці?

Дата та час події: 07 Лютого 2017, 12:59
A+ A- Підписатися

Попри заявлені реформи, поліція в Україні майже не бореться з наркомафією, проте охоче переслідує наркозалежних. Так 74% виявлених у 2016 році наркозлочинів стосуються виробництва, зберігання та перевезення наркотиків без мети збуту. Водночас злочини, пов’язані зі збутом наркотичних речовин, становлять лише 8%.

Наркозалежні, як і секс-працівниці, залишаються “зручною” категорією, за рахунок якої правоохоронці звітують про “високі показники” своєї діяльності, але чи впливає такий підхід на наркобізнес?

Про реальну ситуацію з наркозлочинами, а також про унікальний механізм розслідування порушень прав вразливих спільнот з боку поліції говоритимуть правозахисники та правоохоронці у вівторок, 7 лютого 2017 р., об 11:30 у Прес-центрі Главком (вул. Шовковична, 8/20). Під час брифінгу буде презентовано дослідження Експертного центру з прав людини (ЕЦПЛ) “Дотримання прав вразливих груп населення у діяльності правоохоронних органів”, а також результати роботи регіональних команд з протидії порушенням прав вразливих груп.

Учасники брифінгу:

Юрій Бєлоусов, голова правління ГО “Експертний центр з прав людини”

Олексій Загребельний, представник Сумської регіональної команди з протидії порушенням прав вразливих груп

Костянтин Тарасенко, керівник управління із забезпечення прав людини НПУ

Контактна особа – Надя Колесникова, 067 661 80 30, nk@humanrights.org.ua, Діана Поладова, 095 393 00 39, poladova.di@gmail.com  

Організатори – Центр інформації про права людини та ГО “Експертний центр з прав людини” за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного Фонду “Відродження”

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter