На Форумі видавців у Львові розкажуть про катування в місцях несвободи

Дата та час події: 16 Вересня 2016, 10:00
A+ A- Підписатися

Центр “СІМ” та музей-меморіал “Тюрма на Лонцького” запрошують львів’ян і гостей міста на розмову про катування в місцях позбавлення волі, людську гідність і реформу пенітенціарної служби.

Зустріч розпочне Кіноклуб медіапросвіти про права людини Docudays UA переглядом і обговоренням документальної стрічки українського режисера Андрія Роханського “Килимок” (11 хв). Фільм побудований на розповіді людини, що була піддана катуванням у харківському відділку міліції з метою одержання зізнання в злочині, якого вона не скоювала.

Після перегляду фільму – авторська презентація біографічної книги Павла Панича “Оставь надежду всяк сюда входящий”.

“Це сповідь колишнього ув’язненого, який 20 років провів у найжорстокіших українських виправних колоніях і зазнав найстрашніших катувань. Але автор не зламався, він залишився людяним і шляхетним, зі своїми поняттями про честь, гідність і справедливість. І цю книгу він написав насамперед для того, щоб розповісти, яким знущанням піддаються ув’язнені, припинити тортури і притягнути винних до відповідальності”, – зазначено в анотації.

Обговорення питання заборони застосування катувань в місцях несвободи в контексті реформування пенітенціарної служби відбудеться за участю:

Євгена Захарова – директора Харківської правозахисної групи, учасника дисидентського руху 1970–1980 років;

Ярослава Жукровського – начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області;

Лідії Тополевської – директорки Центру правових та політичних досліджень “СІМ”, координаторки громадських приймалень УГСПЛ у Західному регіоні;

Надії Колесникової – керівниці проекту з інформаційної підтримки Національного превентивного механізму, Центр інформації з прав людини.

Модераторка заходів – Ніна Хома, юристка Центру правових та політичних досліджень “СІМ”, координаторка Кіноклубу медіапросвіти про права людини Docudays UA.

Локація: Музей-меморіал жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”, м. Львів, вул. Степана Бандери, 1 (вхід з вул. Брюллова)

День: 16 вересня 

Час: 10:00–12:00

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: