Можливість для журналістів дізнатись, як проходять стажування жінок з інвалідністю в органах влади

Дата та час події: 27 Лютого 2020 – 06 Березня 2020, 09:00 – 18:00 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

Громадська організація “Боротьба за права” запрошує ЗМІ та журналістів дізнатись, як проходять стажування жінок з інвалідністю в органах влади та державних установах.

“На жаль, у 2020 році в Україні інвалідність досі є викликом та перевіркою та “дорослість” як держави, так і суспільства”, – зазначають в організації.

Тож у листопаді 2019 року 20 активних та мотивованих жінок зі всієї України пройшли навчання в школі політичної участі для жінок і дівчат з інвалідністю “Лідерка” та сім найкращих отримали стипендію на проходження стажування в центральних органах влади.

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, Центральна виборча комісія, Офіс віцепрем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції, Офіс Уповноваженого ВРУ з прав людини та Український культурний фонд виявилися найсміливішими державними структурами, які прийняли виклик узяти на стажування молодих жінок з інвалідністю.

Вони – айтішниці, юристки, художниці, правозахисниці.

Стажування відбуваються в Києві із 17 лютого до 6 березня включно, і журналісти зможуть безпосередньо під час стажування взяти в жінок інтерв’ю та коментарі про те, як це – працювати в органах влади, коли в тебе інвалідність, що таке недоступність по-київськи та що державі необхідно було б знати про міжнародні зобов’язання у сфері дотримання прав людини.

З питань інтерв’ю пишіть на пошту: tekuchova.iryna@gmail.com.


Ця ініціатива реалізується ГО “Боротьба за права” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: