Моніторинговий звіт про призупинення дії довідок ВПО, соціальних виплат і пенсій

Дата та час події: 01 Червня 2016, 16:24
A+ A- Підписатися

У четвер, 2 червня о 12:00 у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбудеться презентація моніторингового звіту щодо призупинення дії довідок ВПО, соціальних виплат та пенсій у п’яти східних областях України.

Під час заходу будуть презентовані основні результати моніторингу, який проводився 14 березня – 1 квітня на території Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей у рамках проекту “Адвокація та правова допомога ВПО”, що здійснюється БФ “Право на захист” за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Мета моніторингу: з’ясування обґрунтованості дій Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України та Служби безпеки України щодо скасування довідок та призупинення соціальних виплат і пенсій внутрішньо переміщеним особам, які начебто проживають на тимчасово непідконтрольній території України.

Після презентації заплановані виступи представників ключових міністерств та дискусія з представниками органів державної влади, міжнародних гуманітарних організацій і громадянського суспільства.

Захід проходитиме з 12:00 до 14:00 за адресою: бульв. Лесі Українки, 1.

Вхід лише для зареєстрованих представників ЗМІ. При собі необхідно мати паспорт.

Акредитація до 18:00 1 червня за тел. +38 093 147 27 70 або електронною поштою: v.fomenko@r2p.org.ua (Вероніка Фоменко).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: