Молодіжний відеофестиваль Plural+ Ukraine

Дата та час події: 01 Липня 2016, 17:25
A+ A- Підписатися

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні приєднується до глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН (АЦ) та Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Молодіжний відеофестиваль Plural+”, який має на меті залучити молодь до створення оригінальних і креативних відео на тему міграції, розмаїття та соціальної інтеграції. Підтримуючи і розповсюджуючи відео, створене молоддю, Plural+ визнає, що саме молодь має потужний вплив на позитивні соціальні зміни у світі, якому притаманні нетерпимість, культурне та релігійне протистояння.

Представництво МОМ в Україні запрошує молодь віком від 16 до 25 років взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі Plural+ Ukraine, який ставить за мету зацікавити молодь в Україні у даному питанні та висловити власні думки й ідеї щодо міграції, розмаїття та соціальної інтеграції в Україні шляхом створення коротких відео на ці теми.

Охочі взяти участь у відеофестивалі знайдуть всю необхідну інформацію у правилах та вимогах для участі у відеофестивалі Plural+ Ukraine та заявці на участь.

У разі виникнення додаткових запитань щодо фестивалю, звертайтеся до Анастасії Винниченко за тел. +38 044 568 50 15 або пишіть на електронну пошту iomkievfestival@iom.int.

Як встигнути на конкурс?

Комплекти документів, що містять заповнену та підписану форму заявки та DVD диск з відео, повинні бути надіслані поштою до 18:00 у п’ятницю, 1 липня 2016 року.

Хто може взяти участь?

Громадяни України віком від 16 до 25 років, які проживають в Україні та які тимчасово перебувають за кордоном, а також іноземні громадяни віком від 16 до 25 років, які на законних підставах перебувають в Україні.

Хто вибиратиме переможців?

Відбіркова комісія формуватиметься з представників МОМ та партнерських організацій. Кожна робота буде оцінена принаймні двома членами Відбіркової комісії. На основі цієї оцінки відбіркова комісія обере переможців. Рішення відбіркової комісії є остаточними і не підлягають перегляду.

Що отримають переможці?

Автори трьох найкращих відео отримають призи від Представництва МОМ в Україні та партнерських організацій. Їх запросять відвідати концерт, присвячений 65-й річниці МОМ у світі та 20-й річниці роботи Представництва МОМ в Україні.

Представництво МОМ в Україні заохочує учасників національного відеофестивалю Plural+ Ukraine також надсилати свої відео для участі в глобальному конкурсі Plural+. Деталі участі доступні на веб-сайті.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: