Молодіжний фестиваль “Play Music –Stop Violence”

Дата та час події: 22 Травня 2016, 16:37
A+ A- Підписатися

Молоді гурти з різних українських міст візьмуть участь у музичному фестивалі “Play Music Stop Violence Київ”, який проходитиме 22 травня, неділя, 16:00, у приміщенні кіностудії ім. О. Довженка (Київ, пр. Перемоги, 44, Центр науки та мистецтва “Дія”).

Play Music Stop Violence – це міжнародний музичний фестиваль, який було започатковано в Італії і який зараз проводиться в багатьох країнах Європи, у тому числі у Бельгії та Іспанії.

Цей фестиваль – можливість для молодих гуртів озвучити ідеї, що можуть змінити світ та розпалити в українцях бажання розбудовувати нову культуру миру. Це голоси, які виразно говорять про світ без війни, бар’єрів та упереджень. Музика володіє величезною силою”, – говорять організатори фестивалю, учасники руху “Молодь за Мир” та учасники міжнародного конкурсу Play Music – Stop Violence.

На фестивалі виступатимуть 10 гуртів-фіналістів конкурсу, гурти Барахта та Нумер 482.

Детальніше з програмою можна ознайомитися на Facebook та VKontakte.

“Молодь за Мир” – волонтерська організація: її учасники молоді люди з Києва, Львова, Івано-Франківська та інших міст України. Волонтери у своїх містах допомагають бездомним, відвідують будинки престарілих, організовують уроки для ромських сімей.

Акредитація та інформація: Анастасія Гриненко, тел. 0687901770, е-маil: grinenkonastia@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: