Міжнародний круглий стіл “Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в Україні”

Дата та час події: 25 Травня 2016, 10:00
A+ A- Підписатися

25 травня 2016 року у приміщенні Міністерства юстиції України (пров. Рильський, 10, Київ) відбудеться міжнародний круглий стіл “Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в Україні”.

В роботі візьмуть участь понад 80 представників державних установ та органів влади, депутатського корпусу, експерти міжнародних та неурядових організацій, науковці провідних академічних закладів України.

В ході круглого столу будуть обговорені теми:

“Місце правосуддя перехідного періоду в сучасних правових системах” – Ендрю Соломон, старший радник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з питань верховенства права та перехідного правосуддя, дослідник з питань демократичного розвитку;

“Нагальні проблеми України, що потребують використання досвіду правосуддя перехідного періоду” – Мірсад Токача, голова Центра досліджень та документації (Боснія та Герцеговина);

“Правосуддя перехідного періоду в Україні та міжнародне кримінальне правосуддя: сценарії взаємодії” – Микола Гнатовський, голова Європейського комітету проти тортур;

“Світовий досвід запровадження гібридних судів як елемент перехідного правосуддя” – Олександр Євсєєв, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого;

“Адаптація кримінальних процесуальних норм до умов правосуддя перехідного періоду” – Олексій Задоєнко, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Учасникам заходу буде також презентовано базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні, ініційоване Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки проекту USAID “Права людини в дії”. За результатами круглого столу планується підготувати рекомендації керівництву країни для подальшої їх реалізації.

Початок круглого столу о 10:00.

Акредітація ЗМІ за телефоном – +380503014408

Захід проводиться в рамках проекту USAID “Права людини в дії”, який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: