Міжнародний конкурс “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”

Дата та час події: 07 Квітня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

7 квітня розпочинається прийом робіт на 3-й Міжнародний конкурс “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”.

В умовах військового конфлікту все частішими стають порушення базових прав людини, в тому числі права вільно висловлювати свою позицію. Виправдовуючи законодавчі ініціативи, спрямовані на обмеження свободи слова, інформаційною агресією, влада продовжує спроби запровадити цензуру. Це становить пряму загрозу демократичному розвитку України. Саме тому темою 3-го Міжнародного конкурсу “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни” стало одне з гасел Євромайдану – “Права людини  понад усе”.

Ідея ініціювати суспільну дискусію щодо небезпеки цензури виникла на зустрічі журналістів руху “Стоп цензурі!” у червні 2010 року. Перший Міжнародний конкурс “Стоп цензурі!” відбувся у 2011 році.

За час проведення, веб-сайт конкурсу відвідали більше 46 тисяч користувачів з 83 країн світу. У 2014 році активісти громадської організації “Центр UA” організували 2-й Міжнародний конкурс “Стоп Цензурі!Громадяни за вільні країни” та вирішили зробити його щорічним.

У 2014 році на участь у конкурсі було подано більше 400 робіт, серед яких: 33 есе, 129 віршів, 71 гасло, 180 зображень. Вперше до конкурсу долучилися учасники з Малайзії, Еквадору, Канади, Ізраїлю.

Особливістю конкурсу є його демократичність: кожен, незалежно від віку, громадянства або освіти, може взяти участь та надіслати свої роботи на захист свободи слова, боротьби з цензурою та доступу до інформації.

Роботи на конкурс приймаються в категоріях: зображення, есей, вірш, гасло та інші формати. Подавати роботи можна чотирма мовами: українською, російською, англійською та кримськотатарською.

Переможців конкурсу визначатиме два журі: експертне і громадське (інтернет-користувачів).

Сторінка конкурсу у Facebook – тут.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: