Міжнародна конференція “Права людини в Криму: звітуємо, реагуємо, поновлюємо”

Дата та час події: 31 Березня 2015, 09:30
A+ A- Підписатися

31 березня о 9:30 у готелі “Хілтон” (Київ, бульвар Тараса Шевченка, 30) розпочнеться Міжнародна конференція “Права людини в Криму: звітуємо, реагуємо, поновлюємо” для представників українських органів влади, дипломатичного корпусу іноземних держав в Україні та правозахисних організацій.

Захід організовує Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Кримська польова місія з прав людини, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Мета конференції – сприяти консолідації зусиль громадськості, української влади та міжнародного співтовариства для пошуку ефективних шляхів та механізмів захисту і відновлення прав та свобод громадян в Криму.

Зокрема, під час конференції йтиметься про основні проблеми із дотриманням прав людини в Криму, у тому числі порушення політичних та громадянських прав, прав корінних народів і національних меншин, порушення соціально-економічних прав груп громадян, що перебувають в Криму. Окремо обговорюватиметься питання роботи правозахисників на території Криму. Іноземні експерти поділяться своїм досвідом моніторингу та захисту прав людини на тимчасово окупованих територіях, а за результатами конференції буде ухвалено резолюцію щодо використання міжнародних механізмів для захисту прав людини в Криму.

Початок реєстрації учасників конференції о 9:00. На конференції буде забезпечено синхронний переклад на англійську мову.

За додатковою інформацією щодо конференції звертатися до Координатора київського представництва Кримської польової місії з прав людини Андрія Зубарєва за телефоном +38 067 224 01 73, або на електронну адресу: mission@crimeahr.org

Просимо підтвердити участь у заході до 26 березня 2015 року за телефоном та/або вищевказаною електронною адресою, або онлайн за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: