Менторська зустріч: “Як знайти себе і як себе не втратити”

Дата та час події: 21 Серпня 2019, 00:00
A+ A- Підписатися

Вже 21 серпня о 19:00 в Dialog Hub (Володимирська 43, метро “Золоті ворота”) не пропустіть менторську зустріч з Іванною Климпуш-Цинцадзе. Віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції розповість про те, як шукала свій професійний шлях та з якими несподіваними викликами зустрічалася протягом громадської та політичної кар’єри.

Вхід вільний!

Реєстрація за посиланням.

“Підтримую те, що у нашій політиці та виконавчих структурах має бути більше жінок на високому рівні. Однакова залученість жінок та чоловіків дає можливість подивитись на проблему з різних боків, врахувати різні інтереси, дозволяє ухваленому рішенню бути більш стійким.

Я бачу, що жінки сьогодні роблять значно більше, ніж чоловіки, на однакових високих посадах. Є підсвідоме відчуття: що якісніше ми себе проявили сьогодні, то легше буде тим, хто прийде за нами. Стане нормальною традицією залучати жінок до Парламенту на основі професійних компетенцій. Треба відпрацювати на 300%, щоб ніхто не сказав: “Вона жінка, мама двох дітей. Тому давайте віддамо перевагу чоловікові”.

Повну версію інтерв`ю, а також інформацію як податися на менторство до Ivanna Klympush-Tsintsadze знайдете за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: