Марш Рівності в Києві

Дата та час події: 12 Червня 2016, 13:39
A+ A- Підписатися

6 – 13 червня 2016 року у Києві відбудеться п’ятий Міжнародний форум ЛГБТ “КиївПрайд-2016” – близько двадцяти просвітницьких та дискусійних заходів.

12 червня пройде традиційний Марш Рівності – мирна хода на підтримку ідей особистої і суспільної безпеки, прав людини та недискримінації.

В Україні наразі триває військовий конфлікт. У цей час героїзація насильства, політичні маніпуляції та постійне використання радикальної риторики “дозволяють” владі нехтувати своїм обов’язком щодо гарантій безпеки у суспільстві. Це створює атмосферу страху. Зростає вірогідність постраждати не тільки від зовнішнього ворога, а й від “внутрішніх” груп, що використовують агресію для протиставлення своїх інтересів правам людини та демократії.

Протягом минулого року ми стали свідками ситуацій, коли права людини на мирні зібрання та свободу самовираження були розтоптані радикальними групами за мовчазної згоди влади та правоохоронних органів. Жертвами насилля з боку радикалів виявилися прихильники і прихильниці антифашистського чи екологічного рухів, пенсіонери чи ЛГБТ (лесбійки, геї, бісексуали та трансгендерні люди), тимчасово переміщені особи чи кримські татари, навіть звичайні перехожі.

Для тих, хто обрав насилля методом відстоювання своїх поглядів не має значення, ким саме ТИ є. Вони бачать загрозу в ТОБІ і користуються своєю безкарністю.

Проте безпека і гарантування прав кожної людини та спільнот є необхідною складовою розвитку держави, суспільства та особистості.

Тому п’ятий Міжнародний форум ЛГБТ “КиївПрайд-2016” відбудеться під загальним гаслом “За вашу і нашу безпеку!”.

Відсутність ефективного законодавства про злочини на ґрунті ненависті, мову ворожнечі, складні бюрократичні процедури застосування антидискримінаційного законодавства, зневажливе ставлення з боку правоохоронних органів та державних установ унеможливлюють безпечне життя та відчуття захищеності для меншин, зокрема, ЛГБТ людей.

В рамках КиївПрайду ми порушуємо цю тему, щоби зробити видимою проблему небезпеки повсякденного життя у нашій державі. І ми прагнутимемо знайти можливості, щоб у житті людей стало менше страху, а більше простору і натхнення проявити себе.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: