Майстерня з візуалізації та комунікації для громадських організацій

Дата та час події: 16 Січня 2020 – 19 Січня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Інша Освіта запрошує активістів/ток та представників/ниць громадських організацій, які працюють над вирішенням складних викликів у суспільстві, а також дизайнерів/рок й ілюстраторів/рок, що шукають нові комунікаційні виклики, до участі у воркшопі з креативних комунікацій та візуалізації за методологією “Все Ясно”.  

Майстерня відбудеться 16–19 січня 2020 року в Слов’янську. 

Кому та для чого потрібна участь у цій майстерні?

Часто важливі проєкти не бувають почутими через брак якісної і зрозумілої комунікації. Візуалізація в зовнішніх комунікаціях допомагає громадським організаціям та активіст(к)ам залучати більше уваги до проблем, із якими вони працюють. Інфографіка, ілюстрації, комікси або анімація допомагають непідготовленому читачеві або глядачеві перейнятися темою, а журналісту – отримати якісний візуальний контент на додаток до свого матеріалу. Отже, соціальні проблеми та явища стають більш видимими, і працівникам громадського сектору вдається чинити більший вплив на спільноти та поведінку своєї цільової аудиторії.

Все Ясно! – це методика, яка об’єднує активіст/ток та креативних професіоналів/лок і допомагає створити впливові комунікаційні кампанії з якісною візуальною складовою. Запрошуємо громадських активістів/ток та креативних професіоналів/лок на майстерню за методикою “Все Ясно!”, протягом якої ми спільно працюватимемо над практичними комунікаційними викликами в роботі над важливими викликами українського суспільства.

І якщо попередня майстерня “Та все ясно з ОТГ! Майстерня з візуалізації та комунікації” концентрувалася на тематиці навколо ОТГ та сільських громад, то ця не матиме вузької тематики та націлена на широкий спектр суспільних викликів.

Як це працює?

Для участі в майстерні буде обрано вісім громадських активістів/ток та вісім ілюстраторів/рок та дизайнерів/рок. Із цих 16 осіб ми сформуємо вісім команд і дамо їм чотири дні на те, щоб продумати свої проєкти навколо комунікаційних викликів і створити їхні прототипи. З усіма командами працюватиме група з трьох продюсерів/рок, а найкращий прототип зможе отримати фінансування на реалізацію в сумі до 1 000 євро.

Участь у майстерні безкоштовна. Учасникам та учасницям, які обрані для участі, покриваються транспортні витрати, а також витрати на проживання та харчування.

Як подати заявку?

Для того, аби подати заявку, просимо до 15 грудня заповнити цю форму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: