Майстерня форум-театру в Маріуполі

Дата та час події: 06 Червня 2016, 10:56
A+ A- Підписатися

Безкоштовна майстерня форум-театру для активних жителів та переселенців Маріуполя та Донецької області проведе 17 – 19 червня київський “Театр для діалогу”.

Як будувати діалог та довіру для розвитку сильних громад у вашому місті? Як вирішувати конфлікти та непорозуміння мирним шляхом? Як зменшити внутрішнє та зовнішнє напруження навіть у такі складні часи, як наші? Протягом майстерні форум-театру ви дізнаєтесь, які відповіді на ці запитання можуть дати театральні практики.

Що: Триденна майстерня за методом форум-театру, під час якої зіграють виставу про те, що буде турбувати учасників. Учасники майстерні стануть акторами та покажуть виставу чотири рази: у Маріуполі та трьох містах Донецької області. Показ у Маріуполі запланований на 19 червня, а на Донеччині на 24 – 26 червня.

Хто: ведучими подій “театру пригноблених” будуть членкиня ГО “Театр для діалогу” з Києва Оксана Потапова та активний житель Маріуполя Микола Шевченко.

Організатори: Київська громадська організація “Театр для діалогу” у співпраці з маріупольцями Сергієм Дороговцевим та Миколою Шевченко в рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру” в рамках проекту Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Коли: 17 – 19 червня з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, які забезпечуються організаторами.

Де: Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам.

Для кого: Ми будемо раді бачити активістів, волонтерів, вимушених переселенців, що живуть у Маріуполі та Донецькій області, а також усіх, хто зацікавлений у побудові миру, довіри та у ненасильницькому вирішенні конфліктів.

Умови участі: Безкоштовно. Реєстрація до 6 червня 2016 року включно за посиланням. Для учасників з області забезпечується проживання в Маріуполі та проїзд до Маріуполя і назад.

“Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів”, – вважає Тетяна, учасниця нашої попередньої майстерні, яка вимушена була переселитися до Ірпеня через бойові дії на сході України.

“Я тільки-но зрозумів, чому я, людина доволі серйозна, опинився у цьому лицедійстві”, – заявив після гри у форум-театрі голова правління організації “Українці сходу” Володимир Лиманський. “Форум-театр — це маса дискусій, тем, спілкування. Це дуже класно — знімати шори і говорити”.

“Форум-театр вчить не тільки говорити і слухати, але ще й діяти. Популізм, який у нас живе в тому, що ми тільки кажемо-кажемо-кажемо, зникає, коли ви пропонуєте не тільки проговорити, а й показати. Через дію ми бачимо, що в нас стається із тих слів, які ми говоримо, а що не приносить користі”, – вважає учасниця фестивалю форум-театру, представниця громадської організації “Крим-СОС” Міла.

Формат форум-театру передбачає активну участь глядачів у розвитку сюжетної лінії. Його особливість полягає в тому, що кожен гість може взяти участь у сценках і запропонувати свій варіант вирішення представлених проблем. Так у форматі діалога акторів та глядачів народжуються істини.

Контакти:

Сергій
“Театру для діалогу”
096 434 21 51

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: