Люди з НЕобмеженими можливостями: мотивуючий вечір

Дата та час події: 31 Січня 2017, 18:48
A+ A- Підписатися

З вами траплялося, що ви зупинялися за півкроку до бажаного? Зупинялися, тому що не вистачило впевненості, підтримки і… натхнення? З усіма траплялося, і з нами теж. У такі моменти ми чекаємо на диво або знаків від Всесвіту. Але ніколи не замислюємося, що натхнення можна шукати один в одному. Кожен з нас наділений чимось своїм, унікальним. Так чому б цим не поділитися?

Приходьте на надихаючий вечір “Люди з необмеженими можливостями”. Реєструйтесь, будь ласка, за посиланням: http://bit.ly/2ju2Uw3

Свої історії розкажуть люди з інвалідністю, які за 2 місяці участі в проекті “Працевлаштування людей з інвалідністю” (http://bit.ly/2dLXu01) зрозуміли: інвалідність – це не виправдання і що на ринку праці в першу чергу важливо бути професіоналом.

ЦЕЙ ВЕЧІР ДЛЯ ВАС, ЯКЩО ВИ…

…Людина з інвалідністю, і ви не можете знайти роботу, бо не вірите в свої сили. Учасники проекту були в такій же ситуації, як і ви, але рушили вперед. Своїм прикладом вони покажуть, як знаходити можливості. Також ви зможете стати учасником наступної хвилі проекту та самому отримати допомогу кар’єрного консультанта.

…HR-фахівець і готові ламати стереотипи. HR-ри пояснять, чому вони зважилися взяти на себе ролі кар’єрних консультантів і як набутий досвід допоможе їм у професійній діяльності.

…Роботодавець, який хоче приймати на роботу людей з інвалідністю, але думає, що це вимагає великих фінансових і нематеріальних зусиль.

…Людина, яка ще не знайшов “свою” роботу і хоче отримати заряд енергії та натхнення від людей, які вже успішно йдуть цим шляхом.

ПРОГРАМА ЗУСТРІЧІ

18:30 – 18:45 – Презентація проекту “Працевлаштування людей з інвалідністю”. Спікер – Марина Лебідь, координатор Центр зайнятості Вільних людей

18:45 – 20:15 – Дискусія “Можливості є, головне їх побачити”. Модератор – Руслан Бахтієв, керівник студії соціальних технологій “Garnet”

У дискусії візьмуть участь:

– люди з інвалідністю та фахівці з підбору персоналу, які брали участь у проекті “Працевлаштування людей з інвалідністю”;

– роботодавці, для яких “інклюзивне працевлаштування” – не просто слова. Представники British Council Ukraine і IBM Ukraine розкажуть, що робить компанію інклюзивною, які в компанії є кар’єрні можливості для людей з інвалідністю, та що потрібно, щоб до них потрапити;

Nataliia Kruk, успішна адвокат і мама, вільний журналіст, колумніст, на своєму прикладі покаже, як домоглася успіху, за її словами, завдяки діагнозу ДЦП.

20:30 – 20:40 – презентація “Стіни Натхнення”

Напишіть тут: http://bit.ly/2jrp4Po мотивуючі слова для тих, хто ще не знайшов “свою” роботу. “Стіну” з вашими словами художник буде розписувати під час вечора в режимі реального часу. Ви зможете спостерігати за процесом, а в кінці вечора надихнутись словами один одного і навіть забрати “частинку натхнення” додому.

20:40 – неформальне спілкування

Реєструйтесь: http://bit.ly/2ju2Uw3 і чекайте лист-підтвердження з детальною інформацію про місце проведення (воно відповідає всім вимогам доступності).

Якщо маєте до нас питання, пишіть на m.lebed@czvl.org.ua, Марина Лебідь, координатор

***
Проект організовує Центр зайнятості Вільних людей у співпраці з Благодійним фондом “АІК” за фінансової підтримки проекту USAID, UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: