Лекція професорки Королівського коледжу в Лондоні “Ментальне здоров’я 101: що потрібно знати” для українців

Дата та час події: 31 Березня 2023, 17:00
A+ A- Підписатися

31 березня Тіль Вайкс, професорка з клінічної психології та реабілітації Королівського коледжу в Лондоні, прочитає лекцію “Ментальне здоров’я 101: що потрібно знати” для українців. Спікерка розповість, на які відчуття потрібно звертати особливу увагу та які психологічні стани потребують допомоги спеціалістів. Під час заходу лекторка також відповідатиме на персональні питання та запити аудиторії.

Подія розрахована на молодь віком від 13 до 21 року. Особливо корисною вона може бути для тих, хто був вимушений переїхати через війну з Росією.

Подія відбудеться онлайн 31 березня, початок – о 17:00 за Києвом.

Зустріч проходитиме англійською мовою із синхронним перекладом українською.

Зареєструватися на захід можна за посиланням.

Спікерка наголошує: неможливо допомогти людям, які не говорять про складнощі, з якими стикаються. Саме тому вона хоче приділити більшу частину зустрічі спілкуванню з аудиторією – щоб присутні могли поділитися тим, що їх турбує, та отримати підтримку і допомогу. Учасники та учасниці зможуть поставити питання під час заходу або ж попередньо додати їх у реєстраційну форму.

Тіль Вайкс – заступниця декана психології та системних наук Інституту психіатрії, психології та неврології. Вона провела наймасовіший урок з ментального здоров’я для 538 студентів, завдяки чому ввійшла до Книги рекордів Гіннеса. Спікерка також вивчає наслідки COVID-19 не лише для фізичного, а й для ментального здоров’я.

Протягом багатьох років спікерка досліджувала реабілітацію людей з важкими психічними захворюваннями. Сьогодні головний напрям діяльності Тіль Вайкс – допомога людям на шляху до подолання тих проблем з мисленням, що заважають їм одужати.

Проєкт “Наука єднання”, у межах якого проходитиме лекція, створила громадська організація STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії”. ГО ініціював засновник Roosh Сергій Токарєв заради популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter