Курси кримськотатарської мови у Києві

Дата та час події: 30 Вересня 2023, 00:00
A+ A- Підписатися

“Мова живе доти, доки нею говорять”.

Такий відомий вислів стосується кожної мови, проте є дуже актуальним для мов, які перебувають під загрозою зникнення.

Кримськотатарська мова — є невіддільною складовою корінного народу Криму. Саме ця мова найглибше знає про Крим та найкраще вміє розповідати про нього.

За даними лінгвістів, знання кримськотатарської відкриває значні можливості для легкого вивчення близьких до неї турецької, азербайджанської, інших тюркських мов, тим самим поширюючи комунікації з рядом країн — партнерів України.

Як повідомляє  QIRIM.News з посиланням на філологиню-тюркологиню, викладачку кримськотатарської мови Айше Арнаутову, цьогоріч у вересні в Таврійському національному університеті імені Вернадського в Києві відкриваються вже другий рік поспіль курси кримськотатарської мови.

Як записатися на курси

Записатися можна або написавши на електрону пошту кафедри східної філології — crimea.tnu@gmail.com або прийти безпосередньо в університет (за адресою: вул. Джона Маккейна, 33). Ми також плануємо офлайн-навчання. Ми всім нашим учням на першому уроці розповідаємо, що це за мова, який кримськотатарський народ і всі можливості розуміння тюркських мов.

Скільки коштують курси

Торік курси були безоплатні. На цей навчальний курс ми встановили символічну ціну 500 грн за місяць. Ми сподіваємося, що в майбутньому ми знову зробимо курси безоплатними.

Як довго треба вчитися

Тривалість курсів залежить від рівня знання кримськотатарської та того, скільки разів на тиждень будуть проходити заняття. Ми розробили програму навчання, спираючись на тогорічний досвід. Після закінчення курсів надається сертифікат.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter