Круглий стіл про зміцнення довіри до правосуддя

Дата та час події: 26 Лютого 2016, 09:16
A+ A- Підписатися

4 березня 2016 року за ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”, Реанімаційного пакету реформ, Платформи “Правозахисний порядок денний” та Правової ініціативи відкритого суспільства відбудеться круглий стіл “Зміцнення довіри до правосуддя у справах про корупційні злочини, воєнні злочини і злочини проти людяності через залучення міжнародних суддів, обвинувачів і слідчих: іноземний досвід і українські потреби”.

Україна створила Національне антикорупційне бюро і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, але що буде з їхніми справами після передання до суду, якому довіряють лише 5-8 відсотків населення? Що буде зі справою MH17, яку розслідувала міжнародна команда, але створення міжнародного трибуналу для її розгляду заблоковане Росією? Як заручитися довірою суспільства і міжнародної спільноти у вирішенні найгучніших кримінальних справ – щодо злочинів корупції, воєнних злочинів і злочинів проти людяності? Який суд і за яких умов матиме підтримку? Як подібні проблеми вирішували країни, де була криза недовіри до правосуддя?

Запрошуємо Вас взяти участь у професійному обговоренні цих питань.

У заході візьмуть участь провідні міжнародні експерти світового рівня з унікальним досвідом:

  • Карлос Кастресана – перший комісар Міжнародної комісії з боротьби з безкарністю в Гватемалі (МКББГ) з 2007 по 2010 роки, а до того працював суддею і обвинувачем в Іспанії, зокрема у спеціальному відділі з протидії корупції і торгівлі наркотиками, а тепер очолює кримінальний відділ юридичної фірми Ejaso в Мадриді;
  • Ізабель Рейг – заступник начальника кримінального відділу юридичної фірми Ejaso, працювала над розвитком спеціалізованих прокуратур щодо порушення прав людини в Мексиці і Бахрейні;
  • Ерік Вітті – старший менеджер проекту Правової ініціативи відкритого суспільства стосовно національних судів з найтяжчих злочинів, раніше був радником із зовнішніх відносин президента Міжнародного кримінального суду та політичним радником головного прокурора Спеціального суду у Сьєрра-Леоне.
  • Крістіан Де Вос – адвокаційний менеджер Правової ініціативи відкритого суспільства, досліджував досвід різних країн щодо розгляду справ про міжнародні злочини.

До участі у заході також запрошені українські експерти з питань протидії корупції, судівництва і прав людини, представники громадянського суспільства, народні депутати України, представники Адміністрації президента України, Міністерства юстиції України, прокуратури, Національного антикорупційного бюро України, Служби безпеки України, дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій.

Місце проведення – Radisson Blu Hotel за адресою: вул. Ярославів Вал, 22, м. Київ. Захід почнеться о 9:30 з реєстрації учасників та ранкової кави та триватиме до 14:00.

Просимо підтвердити Вашу зацікавленість взяти участь у цьому заході до 17.00, 26 лютого 2016 року, заповнивши форму. Кількість місць обмежена! Запрошення буде надіслано першим сорока особам, які заповнили форму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: