Круглий стіл “Вічне довічне”

Дата та час події: 03 Червня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися
3 червня відбудеться круглий стіл на тему “Вічне довічне” на території центрального управління Державної пенітенціарної служби України (Київ, вул. Мельникова, 81).
 
Організовує захід Харківська правозахисна група спільно з Державною пенітенціарною службою.
 
Кількість участників обмежена, для участі необхідно заповнити анкету та надіслати її до 25 травня 2015 року на електронну адресу ztkhhpg@gmail.com. Учасникам з інших міст буде відшкодовано вартість квитків (залізничні або автобусні) в обидві сторони проїзду не вище класу “купе”, та проживання в готелі.
 
Для одержання додаткової інформації з питань проведення заходу звертатись за телефоном (044) 207-36-46, або надсилати свої запитання на адресу: public@kvs.gov.ua.
 
Щоб з’ясувати громадську думку з приводу засуджених до довічного позбавлення волі, до цього заходу проводиться громадське опитування. Опитування відбуватиметься на вулиці (по 50 осіб з області), а також в онлайн-вигляді в експертному середовищі, в тому числі і серед випускників програми “Розуміємо права людини” для того, щоб порівняти ставлення до осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, в середовищі пересічних громадян, а також людей, що мають базові знання в галузі прав людини. Прохання до експертів відповісти на 9 питань анкети
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: