Круглий стіл про доступ людей з інвалідністю до виборів

Дата та час події: 04 Червня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

4 червня о 10:00 в готелі “Либідь” (Київ, пл. Перемоги, 1, конференц-зал “Слов’янський”, 1-й поверх) відбудеться круглий стіл “Доступ осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні”

Обговорення відбудеться на основі результатів пілотного оцінювання ситуації щодо забезпечення доступу осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні.

У жовтні 2015 року відбудуться вибори до місцевих органів самоврядування. Відповідно до Конституції України всі люди мають однакові права та обов’язки, в тому числі щодо участі у виборчих та політичних процесах, та відповідно до Конвенції ООН про права інвалідів стаття 29 гарантує людям з інвалідністю політичні права і можливість користуватися ними на рівні з іншими. Але досить часто ті громадяни, що мають важкі форми інвалідності, суттєво обмежені у своїх можливостях реалізувати своє виборче право. 

У події візьмуть участь:  

Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні 

Девід Енніс, Голова представництва Міжнародного фонду виборчих систем в Україні (International Foundation for Electoral Systems, IFES) 

Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав осіб з інвалідністю 

Василь Шевченко, Перший заступник Міністра соціальної політики України 

Андрій Магера, Заступник Голови Центральної виборчої комісії

Акредитація за телефоном 093 771 10 64, Наталя Гарач.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: