Круглий стіл: “Чи здатна Україна виправляти судові помилки?”

Дата та час події: 15 Квітня 2015, 11:00
A+ A- Підписатися

15 квітня з 11:00 до 12:30 в  приміщенні інформаційної агенції “Укрінформ” (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл на тему “Чи здатна Україна виправляти судові помилки?”.

На сьогоднішній день українські суди за рідкісними виключеннями не мають повноважень переглянути неправосудні або просто сумнівні судові рішення і виправити судові помилки.

У провадженні Харківської правозахисної групи перебувають десятки справ засуджених до тривалого терміну позбавлення волі, в тому числі й до довічного, які викликають розумний сумнів щодо своєї справедливості. За кожною справою стоїть доля людини майже без жодного шансу на виправлення судової помилки.

На прикладах реальних справ з використанням ексклюзивних фото, відео в дискусії з представниками влади, громадські активісти шукатимуть можливості запровадження  нових правових процедур для розв’язання проблеми виправлення помилок судів.

Учасники:

Євген Захаров – директор Харківської правозахисної групи;

Тетяна Мазур – директор “Міжнародної амністії в Україні”

Микола Сірий – старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України;

Андрій Діденко – експерт Харківської правозахисної групи.

Запрошені депутати Верховної Ради України, представники Генеральної прокуратури України, судової адміністрації, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, адвокати, громадські діячі.

Акредитація журналістів на місті за наявності редакційних посвідчень.

За додатковою інформацією звертатись до Андрія Діденка (093) 985 25 74. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: