Конкурс текстів пісні на підтримку українських політв’язнів

Дата та час події: 20 Червня 2015, 23:59
A+ A- Підписатися

Євромайдан SOS та Євромайдан Прес оголошують конкурс текстів до відомої мелодії пісні “Let my people go” в підтримку кампанії #LetMyPeopleGo  на звільнення українських політичних в’язнів, що незаконно утримуються в Росії.

Американський спірічуелс Let My People Go (“Відпусти мій нарід”) розповідає про біблійний епізодде Моїсей вимагає від єгипетського фараона відпустити з рабства народ євреїв. Він став відомий у 20 столітті завдяки таким видатним музикантам, як Поль Робсон і Луї Армстронг, і був обраний Євромайдан SOS для гасла кампанії зі звільнення викрадених, катованих, і незаконно ув’язнених українців, що знаходяться під владою деспотичного “фараона” в Росії.

Ми шукаємо поета, що зможе охопити всю безглуздість путінської “справедливості” у рімейку тексту до мелодії Let My People Go українською або англійською мовою, для запису пісні, що зможе стати символом свободи не лише для українських в’язнів, а також і всіх ув’язнених з політичних причин у Росії. Відповідно до даних нідерландської правоохоронної організації “Инициатива по защите прав человека на территории бывшего СССР”, таких людей принаймні 181.

Для висвітлення абсурдності позбавлення волі Надії Савченко вже створюється пародія на фільм “Зоряні Війни.

Офіційним спонсором проекту є асоціація Fuck U Putin, яка подарує футболку, чашку, та п’ять браслетів двом переможцям в номінаціях українською та англійською мовою.

Дедлайн – 23:59 за київським часом в середу, 20 червня 2015 року. Переможець буде визначений шляхом онлайн-голосування та за результатом оцінки експертів. Будь ласка, присилайте ваші роботи на адресу Euromaidanpress@gmail.com із заголовком Let My People Go.

За додатковою інформацією звертатися до Марії Іваник: +38 (050) 705 86 72ccl.org.ua@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: