Конкурс матеріалів про реалії життя переселенців

Дата та час події: 15 Травня 2016, 14:32
A+ A- Підписатися

ГО “Інститут аналітики та адвокації” оголошує конкурс журналістів на предмет кращого висвітлення проблематики, з якою стикаються внутрішньо переміщені особи (ВПО) на мирній території.

Журналісти всіх видів ЗМІ, блогери та громадські активісти з Полтавської та Черкаської областей можуть подавати свої матеріали.

Максимальна кількість поданих до конкурсу матеріалів від одного автора (групи авторів) — 5 шт. Подання матеріалів на участь у конкурсі триває з 15 квітня до 15 травня 2016 року на адресу iaa.ukraine@gmail.com з приміткою “Конкурс матеріалів ВПО”.

Матеріали, які надсилаються для участі у конкурсі, повинні розкривати проблеми у житті ВПО, які переїхали на мирну територію Полтавської чи Черкаської областей.

Матеріали мають бути опубліковані (вийти в ефір) у проміжку часу з 15 квітня 2016 року до 15 травня 2016 року.

Оголошення переможців і виплата нагород відбудеться до 31 травня 2016 року.

Про організацію, проведення та результати конкурсу ГО “Інститут аналітики та адвокації” інформує населення через персональний веб-сайт та засоби масової інформації.

З положенням конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Конкурс проводиться відповідно до проекту “ВПО” за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation, проект фонду Германа Маршалла Сполучених Штатів, з метою підвищення професійного рівня журналістів видань Черкаської та Полтавської областей в описанні проблем ВПО та зниження необґрунтованого негативу суспільства до ВПО.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: