Конкурс краси дівчат на інвалідних візках “Краса без обмежень”

Дата та час події: 19 Жовтня 2021, 03:34
A+ A- Підписатися

17 травня о 17:00 в Кіровоградській обласній філармонії відбудеться фінал шостого Всеукраїнського конкурсу краси дівчат на інвалідних візках “Краса без обмежень”.

Раніше цей конкурс 5 років поспіль проходив у Донецькій області та у Донецьку. Але через складну ситуацією на сході України оргкомітет та цьогорічні організатори вирішили перенести конкурс до Кіровограда.

Конкурс набув широкої популярності та став всеукраїнським заходом. Ініціаторами та засновниками конкурсу є голова Донецької обласної організації інвалідів Надія Поламарчук та керівник молодіжного комітету ДООІ Віталій Святошенко. У 2015 році організаторами конкурсу виступають Продюсерський центр “БРЕМ-арт продакшн”, театр мод “Madina-style”, Донецька та Кіровоградська обласні організації інвалідів.

Спеціальна гостя – Рената Корецька, володарка титулу Гран-прі на конкурсі краси “Little King & Queen World” у Болгарії.

У цьогорічному конкурсі візьмуть участь 10 дівчат з різних регіонів України, які пересуваються на інвалідних візках. Очікується приїзд більш ніж 500 глядачів та гостей. Шостий конкурс обіцяє бути яскравим, грандіозним та більш масштабним за форматом, ніж попередні.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати за телефонами:

Директор модельної агенції “ТЕАТР МОД “Madina-style” Мадіна Емельянова 050 744 91 05;

Арт-директор продюсерского центру “БРЕМ-арт продакшн” Роман Бутовський 066 935 51 76.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: