Конкурс “Кіноклуб Docudays UA у дитячому таборі”

Дата та час події: 13 Травня 2016, 13:02
A+ A- Підписатися

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголошує конкурс серед дитячих таборів на участь у створенні кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA.

Для участі в конкурсі заявники мають заповнити та надіслати заявку на електронну адресу docukids@gmail.com.

Тему листа написати наступним чином: Назва табору_місто.

Впродовж 3-х днів учасник конкурсу отримає повідомлення про те, що заявка зареєстрована й прийнята до розгляду.

Заявки приймаються до 13 травня 2016 року (включно). Рішення відбіркової комісії буде прийняте 15 травня 2016 року, про що заявники отримають повідомлення не пізніше 16 травня 2016 року.

Двадцять переможців конкурсу пройдуть навчальний 6-денний тренінг-семінар з прав людини та медіапросвіти 26-31 травня у Києві.

Головна мета проекту: підвищити рівень правосвідомості та поінформованості громадян України в галузі прав людини шляхом надання медіаінструментів та методології для створення постійно діючих кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Формат кіноклубу передбачає перегляд та обговорення фільмів, які піднімають тему прав людини та соціально значущі проблеми сучасного суспільства.

Для цієї мети команда фестивалю створила колекції кращих документальних фільмів з фільмотеки Docudays UA. Фільми перекладені й озвучені українською мовою. До кожного відібраного фільму є сценарії його обговорення, сценарії інтерактивних заходів, рекомендації експертів, як створити кіноклуб, реєстр відомих правозахисників. Їх можна запрошувати на обговорення фільмів, зібраних в методичний посібник “Документальні фільми про права людини як інструмент медіапросвіти”. Він надається разом з фільмами керівникам та модераторам кіноклубів Docudays UA. 

Детальніше про проект: DocuКлуб та на Facebook.

З питаннями звертайтеся:

за телефоном +380931683862,
або електронною адресою – docukids@gmail.com;
контактна особа – Тетяна Мала, pr-менеджерка Docudays UA

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: