Конкурс на Премію в міжнародній журналістиці. Відзначаються фрілансери, місцеві журналісти та фіксери

Дата та час події: 31 Травня 2023, 23:59
A+ A- Підписатися
Меморіальний фонд Курта Шорка (KSMF) оголошує конкурс на Премію в міжнародній журналістиці у 2023 році. 
 
Щороку Thomson Reuters Foundation підтримує премію Курта Шорка в галузі міжнародної журналістики. Нагороду названо на честь американського журналіста-фрілансера Курта Шорка, який був убитий у 2000 році під час виконання завдання Reuters у Сьєрра-Леоне. Премія відзначає передові досягнення в сміливому висвітленні конфліктів, корупції, порушень прав людини та несправедливості.
 
Нагородами відзначаються журналісти в трьох категоріях: 
 
Фрілансер: визнання журналістів, які подорожують до зон світових конфліктів, зазвичай з великим особистим ризиком, щоб повідомити про вплив і наслідки цих подій.
Місцевий журналіст: визнання роботи журналістів у країнах, що розвиваються (або країнах з перехідною економікою), які пишуть про події на своїй батьківщині.
Фіксер: визнання місцевих журналістів та/або експертів, найнятих закордонним репортером або інформаційною організацією, чиє керівництво та місцеві знання істотно вплинули на зміст, вплив і охоплення надісланих історій.
Для участі потрібно подати три статті, опубліковані в період з 1 червня 2022 по 31 травня 2023 року. Вони мають бути перекладені англійською мовою.
 
Кожен із трьох переможців отримає грошовий приз у розмірі 5000 доларів США та буде запрошений узяти участь у панельній дискусії на головному щорічному заході Thomson Reuters Foundation – Trust Conference у Лондоні.
 
Кінцевий термін подання документів – опівночі середи, 31 травня.
 
Прийнятні засоби масової інформації: будь-які друковані засоби масової інформації, такі як газети та журнали, або відомі онлайн-видання. Блоги, особисті вебсайти та сторінки або канали в соціальних мережах не приймаються.

Статті можуть охоплювати звіти про війну, питання прав людини, транскордонні проблеми, корупцію чи інші суперечливі питання, які впливають на життя людей. Судді шукатимуть професіоналізм, високі журналістські стандарти та докази відданості та мужності в отриманні історії.

Через проблеми зі сканованими записами та невдалими посиланнями в попередні роки організатори вимагають, щоб кожна стаття надавалася як текстовий файл – MS Word (.doc або .docx), або аналогічний текстовий формат (.rtf), або PDF текстового файлу.

Ви можете надати URL-посилання на свою статтю або сканований файл (у форматі PDF чи JPG) як підтвердження публікації, але ваша заявка буде дискваліфікована, якщо ви також не подасте необхідних текстових файлів.

Додаткові матеріали, які повинні надати учасники конкурсу:

  • CV або резюме про освіту та журналістську кар’єру;
  • фотографія паспортної якості (файл JPEG, GIF або PNG, розміром не більш ніж 250 Кб);
  • англійський переклад високого стандарту, якщо оригінальні статті не англійською мовою;
  • коротке пояснення, що вам потрібно було зробити, щоб отримати історію.

Будь ласка, зверніть увагу, що максимальний розмір файлу для подання тексту або сканування становить 5 Мб. Учасники повинні заповнити онлайн-форму заявки (або PDF для друку та розміщення, якщо це неможливо).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter