Конкурс малих грантів на вироблення матеріалів у медіа про домашнє та сексуальне насильство під час війни

Дата та час події: 15 Вересня 2022, 23:59
A+ A- Підписатися

Війна не скасовує потребу протидіяти гендерно зумовленому, насамперед сексуальному та домашньому насильству, а також говорити про ці проблеми в українських медіа. Оскільки саме медіа відіграють значну роль у формуванні й зміні суспільних норм та переконань.

Саме тому, ГО “Ла Страда-Україна” та ГО “Жінки в медіа” за підтримки International Media Support (IMS) оголошують Конкурс на підтримку вироблення матеріалів у медіа про домашнє, сексуальне та інші види гендерно зумовленого насильства під час війни. Ми хочемо підняти обізнаність аудиторії щодо цих проблем під час війни та важливості допомоги потерпілим. 

Теми, які будуть підтримані:

  • домашнє насильство в умовах війни;
  • сексуальне насильство в умовах війни;
  • ризики торгівлі людьми та експлуатації (за кордоном і в Україні), насамперед жінок, в умовах війни.

У межах проєкту на конкурсній основі заплановано надання експертної та фінансової підтримки журналістам для створення тематичних матеріалів в онлайн-виданнях, ТВ-сюжетах, радіо і подкастах, а також друкованих медіа.

Менторкою журналістів стане Тетяна Трощинська, головна редакторка Громадського радіо, фіналістка премії Георгія Гонгадзе 2022 року. Розмір фінансової підтримки – 11 000 грн з подальшим вирахуванням податків із зазначеної суми. Усього буде підтримано 20 заявок.

Перевага віддаватиметься журналісткам і журналістам, які запропонують серію (від двох) матеріалів на вказану тематику, а також тим, хто відвідав навчальні вебінари ГО “Ла Страда-Україна” та ГО “Жінки в медіа”, які проходили в серпні 2022 року онлайн. Заявка буде також оцінена на відповідність коректній термінології та дотриманню журналістської етики і стандартів. Причини відмови чи надання гранту не повідомлятимуться.

Подання заявок до 15 вересня 2022 року.

Щоб податися на конкурс, заповніть, будь ласка, форму https://forms.gle/stmXjXnNHan23rzGA.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: