Конференція “Система реєстрації місця проживання: шляхи та основні етапи реформування”

Дата та час події: 13 Грудня 2019, 09:00 – 18:00 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

Чинна система реєстрації місця проживання обмежує в правах щонайменше 7 мільйонів людей в Україні, які живуть не там, де “прописані”. Вони не можуть вільно користуватися державними сервісами, голосувати на виборах, влаштовувати дітей у садки і школи та сплачувати податки там, де реально живуть. У свою чергу держава не знає, скільки людей реально населяють ті чи інші громади, і не може планувати розвиток регіонів.

Як можна зробити систему більш зручною та ефективною? Які ризики та перспективи відкривають альтернативні моделі реєстрації?

Про це під час конференції “Система реєстрації місця проживання: шляхи та основні етапи реформування”, що відбудеться 13 грудня 2019 року в Києві, говоритимуть представники органів влади, правозахисники та експерти.

На конференції будуть презентовані Зелена та Біла книги з описом законодавчих проблем, а також пропозиції шляхів реформування.

Спікери:

Людмила Янкіна, керівниця проєкту “Свобода пересування для кожного: реформа системи реєстрації місця проживання в Україні”, проєктів Центру прав людини ZMINA;

Альона Луньова, адвокаційна менеджерка Центру прав людини ZMINA;

Олена Палієнко, начальниця відділу реєстрації та еміграції Департаменту з питань громадянства, паспортизації та реєстрації ДМС;

Ірина Ковалевська, начальниця відділу взаємодії з ДМС України Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів державної влади та моніторингу Міністерства внутрішніх справ України;

Аксана Філіпішина, представниця з дотримання прав дитини та сім’ї Уповноваженого ВР з прав людини;

Сергій Лобойко, очільник Центру розвитку інновацій.

Олена Палієнко, начальниця відділу реєстрації та еміграції Департаменту з питань громадянства, паспортизації та реєстрації ДМС.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ за посиланням

Контактна особа – Маргарита Тарасова: 093 977 53 13, mt@humanrights.org.ua.

 


Проєкт “Свобода пересування для кожного: реформа системи реєстрації місця проживання в Україні” реалізується Центром прав людини ZMINA в партнерстві з Аналітичним центром “CEDOS”, Центром політико-правових реформ та Українським незалежним центром політичних досліджень за підтримки Європейського Союзу та проєкту “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, який реалізує ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: