Конференція “Інклюзивна освіта: протидія булінгу та насиллю над ЛГБТК-дітьми”

Дата та час події: 27 Вересня 2019 – 28 Вересня 2019, 00:00
A+ A- Підписатися

27 та 28 вересня 2019 року в Києві відбудеться міжнародна конференція “Інклюзивна освіта: протидія булінгу та насиллю над ЛГБТК-дітьми”, ініційована та організована батьківською ініціативою “ТЕРГО”.

У заході візьмуть участь фахівці та фахівчині з питань освіти, інклюзивного навчання та виховання, толерантності і захисту прав людей із 14 країн світу, зокрема: Вірменії, Білорусі, Великої Британії, Німеччини, Грузії, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Росії, Норвегії, США, України та Швеції.

На конференції розглядатимуться такі питання:

  • міжнародний досвід інклюзивної освіти та готовність до втілення подібних програм в Україні;
  • практика здійснення перших кроків назустріч “дружній” освіті та найближчі перспективи антибулінгових кампаній в Україні.

ЛГБТК-діти не відрізняються своїми потребами, розвитком і талантами від гетеросексуальних дітей, проте перед ними постає зовсім недитяча проблема – гомофобія в суспільстві, яка неминуче відображається і в шкільному колективі. Факти цькування ЛГБТ-дітей часто замовчуються, бо, як свідчать дані “Національного дослідження шкільного середовища в Україні” (2018 р.), у 59% випадків жоден із вчителів не стає на бік дитини, яка потерпає від булінгу через свою сексуальну орієнтацію чи ґендерну ідентичність.

Міжнародна конференція “Інклюзивна освіта: протидія булінгу та насиллю над ЛГБТК-дітьми” відбудеться завдяки підтримці багатьох організацій, фондів та посольств, зокрема: Freedom House, посольств Норвегії та Канади, Бюро рівності уряду Великої Британії, батьківської організації США “PFLAG”, GLESEN, Mюнхен Київ Квір, Wold Childhood Foundation (Швеція), Фонду Генріха Белля, громадських організацій в Україні “Точка опори” та ЗБФ “Гендер Зед”.

Додаткова інформація:

ГО “ТЕРГО” (facebook.com/tergouk; info@tergo.org.ua) – громадська ініціатива батьків, що з’явилася в Києві у 2013 році. Її головна мета – об’єднати батьків, родичів, близьких та друзів ЛГБТ, аби підтримувати, захищати та відстоювати права своїх дітей та родичів в Україні.

Контакти:

info@tergo.org.ua

facebook.com/tergouk

+38 063 327 99 20

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: