Конференція “Нетерпимість без відповідальності: мова ворожнечі та злочини ненависті в Україні”

Дата та час події: 12 Грудня 2018, 14:48
A+ A- Підписатися

12 грудня в Києві відбудеться конференція “Нетерпимість без відповідальності: мова ворожнечі та злочини ненависті в Україні”.

Конференція присвячена питанням злочинів на ґрунті нетерпимості, які стають дедалі актуальнішою проблемою для українського суспільства.

Організатори констатують, що з початку 2018 року в Україні зросла кількість нападів на представників ЛГБТ-спільноти та етнічних груп. Серйозні занепокоєння викликає толерування деякими представниками держави мови ворожнечі.

“В аспекті цього важливим є дотримання українським урядом централізованої політики щодо боротьби зі злочинами на ґрунті ненависті та реформування чинного законодавства та практики відповідно до стандартів недискримінації”, – зазначають організатори.

До участі в заході запрошені представники вразливих до нетерпимості груп, громадські активісти та правозахисники, журналісти, представники української влади, міжнародних організацій та дипломатичних представництв.

Конференція триватиме з 9.30 до 15.00.

Охочі взяти участь мають заповнити реєстраційну форму до 25 листопада.

Захід організовано Центром інформації про права людини та Правозахисним ЛГБТ Центром “Наш світ” за сприяння Фонду з прав людини Міністерства закордонних справ Нідерландів, Посольства Великої Британії в Києві.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: