Конференція: “Простір арт-терапії: мистецтво життя”

Дата та час події: 27 Лютого 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

27 лютого о 10:00 у Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57, станція метро “Театральна”) розпочнеться конференція: “Простір арт-терапії: мистецтво життя”.

Сьогодні, коли емоційне напруження і стрес стали основними супутниками нашого життя, так важливо віднайти у собі сили та ресурс для радості, творчості та самореалізації заради Життя, заради нашого Майбутнього і нашої держави“, – зазначають організатори. 

Сучасна арт-терапія здатна задовольнити душевні потреби і вирішити найрізноманітніші проблеми. Такі мистецькі форми, як танок, малюнок, ліплення, музика, проза, поезія, драматизація, у психотерапевтичному вимірі сприяють гармонізації внутрішнього життя особистості та її спілкуванню у суспільстві.

Протягом двух днів конференції більше 200 учасників – професіоналів, студентів та зацікавлених людей з усіх куточків України та інших країн – ознайомляться з різними напрямками та можливостями арт-терапії, матимуть можливість прослухати доповіді та взяти участь у майстер-класах.

Подробиці на сайті: art-therapy.org.ua.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: