Експертний семінар з протидії мові ненависті

Дата та час події: 13 Березня 2015, 14:00
A+ A- Підписатися

13 березня з 14:00 до 18:00 в готелі “Редіссон Блу” (Київ, вул. Ярославів вал, 21) відбудеться експертний cемінар на тему “Протидія мові ненависті та ворожнечі: міжнародні стандарти та рішення на національному рівні”

Семінар організовано в рамках програми Ради Європи “Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі” за фінансування Уряду Канади. 

До участі запрошуються представники Міністерства інформаційної політики, Державного комітету телебачення та радіомовлення, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, РНБО, СБУ, Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, представники Комісії з журналістської етики та провідних журналістських організацій і професійних об’єднань, незалежні експерти. 

Питання міжнародних стандартів та практики Європейського суду з прав людини обговорюватимуться за експертної участі старшого юриста Секретаріату Європейського суду з прав людини Павла Пушкаря. Кращими практиками та рішеннями з інших країн поділяться міжнародні експерти Ради Європи Марк Стівенс (Великобританія) та Ад ван Лун (Нідерланди). 

Учасники запрошуються до обговорення практичних заходів для забезпечення ефективних механізмів та заходів протидії мові ненависті в контексті українського сьогодення. 

Участь у заході необхідно підтвердити до 14:00 12 березня асистентові проекту Ради Європи та Уряду Канади Володимиру Кебалу за телефоном +38044 303 9914 (вн.107), або надіслати підтвердження на адресу volodymyr.kebalo@coe.int.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: