Інклюзивні танцювальні постановки Candoco. Виконують професіонали з інвалідністю та без

Дата та час події: 01 Березня 2017, 19:30
A+ A- Підписатися

Інклюзивні танцювальні постановки Candoco Dance Company у Київському академічному Театрі юного глядача на Липках.

Середа 1 березня – 19:30

Четвер 2 березня – 21:00

Танцювальна компанія Candoco об’єднує професіоналів з інвалідністю та без. Створюючи майстерні та видовищні постановки, колектив підважує звичне сприйняття сучасного танцю, фізичних можливостей та естетики актуального мистецтва.

Відзначаючи своє 25-річчя, Candoco представлять київській аудиторії свої найбільш приголомшливі перформанси: “Beheld” та “Set and Reset/Reset”. Покази відбудеться у Київському академічному театрі на Липках 1 березня о 19:30 та 2 березня о 19:00.

Британський танцюрист Александр Вітлі швидко здобув популярність завдяки своїй зухвалій та віртуозній хореографії. Його постановка “Beheld” для Candoco поєднує в собі потужні дуети та групові сцени, що справді перехоплюють подих. Дію супроводжуватиме гіпнотична музика німецького композитора Нілса Фрама в адаптації Рутгера Зудервельта. У цій постановці сім танцівників компанії Candoco досліджують можливості та обмеження навколишнього простору, котрі диктують нам, як сприймати самих себе і як дивитися на світ.

У постановці “Set and Reset/Reset” танцюристи компанії створюють нову версію культової роботи американської хореографині Тріши Браун Set and Reset. Оригінальна постановка була вперше представлена у Бруклінській музичній академії у Нью-Йорку у 1983 році. У 2011 році Candoco спільно з танцювальною компанією Тріши Браун поставили її знову, підлаштувавши хореографію під особливу тілесність артистів з інвалідністю. Це перший випадок, коли такий знаковий твір був відтворений інклюзивною танцювальною групою.

Покази у Києві супроводжуватимуться практичними майстер-класами для усіх охочих, про реєстрацію на які ми оголосимо окремо.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: