Інформбезпека напередодні виборів – презентація дослідження

Дата та час події: 26 Жовтня 2018, 12:00
A+ A- Підписатися

26 жовтня 2018 року ГО “Детектор медіа” та Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) презентують результати соціологічного дослідження, у межах якого громадяни України висловили своє ставлення до поширюваних в інформаційному просторі тез російської пропаганди і меседжів української влади. Зокрема, про Томос, місце України в ЄС і НАТО, готовність до “миру за всяку ціну”, міжнародну підтримку України, зовнішню та внутрішню політику тощо. Також респонденти відповіли на запитання щодо персональної або інституційної відповідальності органів влади за вирішення тих чи інших нагальних проблем.

Презентація відбудеться о 12:00 в інформаційному агентстві “Укрінформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16).

Дослідження провів КМІС на замовлення ГО “Детектор медіа” з 28 серпня по 24 вересня 2018 року. Польовий етап тривав з 8 по 23 вересня 2018 року. В результаті польового етапу було зібрано 2026 анкет.

Опитування проводилося в 109 населених пунктах (PSU) у всіх областях України, окрім автономної республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюються Україною.

У презентації візьмуть участь:

Наталія Лигачова, голова ГО “Детектор медіа”,
Антон Грушецький, заступник директора КМІС,
Галина Петренко, директорка ГО “Детектор медіа”.

Попередня акредитація у Юлі Магай, 098 446 61 95, zelin.tk@gmail.com.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: