Інформаційна дискусія “Громадяни за примусом: про актуальні проблеми кримчан”

Дата та час події: 23 Грудня 2014, 00:00
A+ A- Підписатися

23 грудня, о 10.00 в риміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16), відбудеться інформаційна дискусія “Громадяни за примусом: про актуальні проблеми кримчан”.

 Під час заходу буде представлено звіт, підготовлений експертами УНЦПД «Проблеми з громадянством в Криму». А також буде обговорено ситуацію навколо ухвалення закону України про ВЕЗ в Криму та наслідки дії відповідних рішень. Матеріали для звіту основані на реальних історіях наших співгромадян, описах ситуацій, в яких вони опинилися після анексії Криму й Севастополя з боку РФ.

Звіт було підготовлено в рамках проекту УНЦПД «Захист та інформування: дефіцит соціальних і політичних прав громадян України в Криму» за сприяння Програми розвитку ООН. У дослідженні зокрема було порушено проблеми у сфері реалізації політичних і соціальних прав громадян (працевлаштування, медичне обслуговування, майнові права).

На дискусії будуть присутні представники офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини, комітету ВРУ з прав людини і міжнаціональних відносин, експерти, представники громадських організацій, кримських організацій.

Акредитація ЗМІ до 18.00, 22 грудня.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: