Хакатон журналістики рішень 4.0 в Івано-Франківську

Дата та час події: 27 Січня 2023 – 29 Січня 2023, 10:00 – 15:00
A+ A- Підписатися

Хакатон з журналістики рішень від Центру практичної освіти “Накипіло” – це безоплатна триденна подія в Івано-Франківську, де учасники модернізують власні ідеї, заручаються менторською підтримкою та мають можливість отримати мінігрант. 

Для кого?

  • Редакторів/-ок українських локальних медіа
  • Штатних журналістів/-ок
  • Журналістів-початківців
  • Фрилансерів/-ок 

“Накипіло” покриває витрати на доїзд, проживання та харчування учасників на період події.

Учасники, які успішно пройдуть усю програму та встигнуть випустити матеріал у стилі журналістики рішень, отримають мінігрант (сума еквівалентна 200 євро).

Тренери хакатону

Олена Лептуга, головна редакторка медіагрупи “Накипіло”, тренерка DW Akademie

Віктор Пічугін, заступник головного редактора та директор з розвитку медіагрупи “Накипіло”, тренер DW Akademie

Роман Даніленков, співзасновник медіагрупи “Накипіло” та керівник освітнього центру 

Зовнішні тренерки:

Юлія Дукач – кандидатка соціологічних наук, аналітикиня проєкту дослідження дезінформації в Texty.org.ua. Спеціалізується на комп’ютерному обробленні та аналізі мережевих і текстових даних мовами програмування Python та R. Авторка проєктів дослідження аудиторії проросійських медіа в Україні, ринку краси та назв вулиць українських міст.

Олена Дуб – незалежна медіаконсультантка, менторка із соцмедіа для медіа та громадських організацій. Працює в медіа з 2001 року – як журналістка та редакторка. Шість років керувала відділом соцмереж видання “Крим.Реалії” (“Радіо Свобода”). Співзасновниця спільноти “SMM Talks for NGO & Media”, що об’єднує digital-фахівців українських НГО та медіа. Входить до мережі Digital Communications Network. Є тренеркою і менторкою для громадських організацій та редакцій України, Білорусі, Латвії.

Світлана Колодій – програмна фахівчиня із залучення приватного сектору та стійкості в USAID / ENGAGE, екскоординаторка української краудфандингової платформи “Спільнокошт” та програм у “Global Office” (GOxChange, #ВліпиЗаСебе), експертка з фандрейзингу та проведення краудфандингових кампаній. Допоможе підсилити напрям залучення ресурсів для реалізації проєктів.

У січневому хакатоні візьмуть участь 10 учасників. 

Для участі в тренінгу обовʼязкова реєстрація

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter