Громадські слухання з прав людини в установах пенітенціарної служби

Дата та час події: 30 Березня 2015, 11:00
A+ A- Підписатися

31 березня з 10:00 до 14:00 у Великій конференц-залі НАН України (Київ, вул. Володимирська 55) відбудуться громадські слухання “Дотримання прав людини в установах Державної пенітенціарної служби України”.

Захід організовано Харківською правозахисною групою. Участь в обговоренні братимуть державні службовці, експерти в пенітенціарній сфері, активісти правозахисту.

Початок реєстрації участників о 9:30.

30 березня об 11:00 в Інформагентстві “Інтерфакс” (Київ, вул. Рейтарська, 8/5заплановано прес-конференцію з цієї ж теми.

Під час громадських слухань передбачається обговорити проблеми дотримання прав людини в установах кримінально-виконавчої системи України, зокрема, такі:

– надання належної медичної допомоги: законодавство і практика;

– шляхи подолання незаконного насильства в установах ДПтСУ;

– недоліки законодавства, що забезпечує дотримання прав людини в установах ДПтСУ;

– дотримання економічних та соціальних прав людини в установах ДПтСУ;

– удосконалення механізмів громадського контролю за дотриманням прав людини;

– судовий захист прав засуджених;

та інші.

Кожен учасник отримає підбірку видань Харківської правозахисної групи 2014-2015 років, присвячених дотриманню прав позбавлених волі: 

1. Костянтин Автухов, Андрій Гель, Михайло Романов, Вадим Човган, Ірина Яковець. Дотримання прав людини в пенітенціарній системі України.

2. Рішення Європейського суду з прав людини проти України за статтями 2 та 3 Європейської конвенції щодо порушення позбавлених волі права на медичну допомогу.

4. Олена Ащенко, Вадим Човган. Українське пенітенціарне законодавство у світлі стандартів Комітетів проти катувань ООН та Ради Європи.

5. Вадим Човган. Реформування кримінально-виконавчого законодавства у світлі міжнародних стандартів (пропозиції та зауваження).

6. Андрей Диденко, Вадим Човган. Пожизненное заключение: европейские стандарты и украинская практика.

Учасникам слухань з інших міст відшкодовується вартість проїзду (експрес чи купейний вагон швидкого потягу або автобус). Також передбачено перерви на каву і ланч.

Реєстрація учасників слухань до 20:00 27 березня за електронною адресою  svoboda.andrey@gmail.com (Андрій Діденко, 093 985 25 74). Прохання повідомити про участь заздалегідь, кількість місць обмежена!

Слухання проводяться за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Європейської Комісії. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: