Фотовиставка робіт Русі Асєєвої та публічні дискусії

Дата та час події: 16 Лютого 2016, 13:58
A+ A- Підписатися
16, 17 та 18 лютого в приміщенні Малої галереї Мистецького Арсеналу (м. Київ, вул. Лаврська 10) відбудеться  фотовиставка робіт Русі Асєєвої з театрального проекту “Оскар і Рожева Пані” та її соціального проекту про життя невиліковно хворих дітей “Діти, яких не існує”. 

В рамках виставки буде проведено низку публічних дискусій.

День 1. Церемонія Оскара

16 лютого, 18.00 – 20.00

Публічна дискусії про соціальну місію театрального проекту “Оскар і Рожева Пані”, за участі творчого колективу проекту Ірми Вітовської, Ростислава Держипільського, Олексія Гнатковського, а також Тетяни Журавської( Благодійний Фонд “Мати Тереза”) та Лариси Лавренюк (Благодійний Фонд допомоги онкохворим дітям “Краб”) 

День 2. Театр для порозуміння

17 лютого, 18.00- 20.00

Дискусія про нові соціальні театральні проекти за участі Наталі Вайнілович та Юрія Сидоренка (Київський плейбек-театр “Отражение”), Яни Салахової (ГО “Театр для діалогу”), Наталі Ворожбит (“Театр переселенця”). Після дискусії відбудуться інтерактивні перфоманси за методами форум-театру та плейбек-театру.

День 3. Нова режисура, нова драма

18 лютого, 18.00 – 20.00

Розмова про нові актуальні театральні форми та розвиток нових підходів в драматургії за участі театрознавиці Анни Веселовської, сучасних молодих режисерів Станіслава Жиркова, Тамари Трунової та інших.  

 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter