Форум-вистава “Діалог замість пропаганди? У пошуках правди…”

Дата та час події: 21 Березня 2015, 14:00
A+ A- Підписатися

21 та 22 березня о 14:00 у холі Будинку кіно на 3-му поверсі (Київ, вул. Саксаганського, 6; найближчі станції метро – “Площа Льва Толстого” та “Палац спорту”) відбудеться презентація форум-вистави “Діалог замість пропаганди? У пошуках правди…”.

Актори покажуть конфліктні та суперечливі моменти нашого сьогодення, пов’язані з пропагандою. Під час вистави та форуму глядачі зможуть критично осмислити роль та вплив пропаганди на наше суспільство, а також перетворитись на акторів, аби через дію та гру пошукати нові способи реагування на пропаганду. 

Вистава відбудеться у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Програму фестивалю можна подивитися тут.

Форум вистава була створена під час семінару-дослідження 14-15 березня. Учасниками семінару та акторами вистави стали громадські активісти та активістки, соціологи, правозахисники, журналіст(к)и.

З запитаннями звертатися на theatrefordialogueua@gmail.com, або за телефонами: Яна 097 361 83 79 та Ніна 093 774 75 29.

Довідка: 

Театр пригноблених  – театральна методика, яка була створена бразильським режисером і політиком Аугусто Боалем у 1960-х роках під час диктатури в Бразилії. За допомогою Театру пригноблених Боаль прагнув створювати безпечне середовище для участі кожного в творчому процесі та для обговорення і вирішення соціально-економічних проблем людей, які страждають від пригноблення та несправедливості.  

Одним з найпопулярніший форматів Театру пригноблених є форум-театр, в якому вистава не пропонує рішень, а лише показує проблему. Глядачі мають змогу замінити акторів на сцені та запропонувати свої варіанти вирішення показаної проблеми.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: