Форум ідей в рамках проекту “Ідея змінює країну”

Дата та час події: 23 Травня 2016, 16:37
A+ A- Підписатися

28 – 29 травня 2016 року у Львові відбуватиметься форум ідей. Якщо Ви старшокласник і маєте гарну соціальну ідею, то ми допоможемо вам в її реалізації. Ми зможемо вам допомогти написати проект, щоб реалізувати вашу ідею.

Серед молоді Львівщини успішно реалізовується проект “Ідея змінює країну”.

Перші зустрічі із старшокласниками та молодими активістами Львівської області стартували в березні 2016 року. Вже організовано близько 50 зустрічей та проведено тренінги для більш ніж 1500 молодих людей.

Лектори та тренери зустрічей – лідери обласних громадських організацій, успішні громадські діячі та керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, які допомагають учасникам проекту зрозуміти процес генерування ідей та пошуку ресурсів на їх реалізацію.

Найбільшим потенціалом України є покоління амбітної молоді, покоління, яке мислить, творить і готове брати на себе відповідальність. Найголовніше зараз не проґавити шанс скерувати їхню енергію на розвиток нашої держави. Тому “Ідея змінює країну” – це креативна платформа для нових проектів, якісних змін та формування молодих лідерів. Організатори мають намір об’єднати талановиту, соціально-відповідальну молодь, яка готова активно включатися в життя суспільства і держави.

Отож, запрошуємо молодь подавати свої ідеї до 23 травня на електронну адресу molodpol@gmail.com. Треба скинути заповнену аплікаційну форму, адже це дасть шанс взяти участь у підсумковому заході – “Форумі ідей”, який відбудеться 28 – 29 травня у Львові.

Автори трьох найкращих проектів, які будуть напрацьовані протягом форуму, отримають фінансування на їх реалізацію.

Чекаємо на ваші заявки, адже саме ваша ідея може стати початком позитивних змін у нашій країні!

Організатори повідомлять фіналістів 25 травня.

Організатори проекту – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Львівська облорганізація “Спілки української молоді в Україні”, Український католицький університет та Львівський обласний молодіжний центр.

Контакти:

Андрій Ковальський
+380 (67) 723 76 39

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: