Флешмоб у соціальних мережах “Досить годувати страхи!”

Дата та час події: 09 Березня 2016, 13:17
A+ A- Підписатися

09-10 березня 2016 року, напередодні громадських слухань у Яготині відбудеться флешмоб “Досить годувати страхи!”. Для участі у ньому потрібно розмістити своє фото у соціальних мережах із написом “Досить годувати страхи!” з хєштегaми #stopfeedingfears #доситьгодуватистрахи #Яготинмаєсерце.

У постах залиште звернення до українців та політичних сил, закликаючи припинити розпалювання ворожнечі та страхів.

У зв’язку із відвертими маніпуляціями окремих політичних сил та певних медіа на темі будівництва та відкриття Центру тимчасового розміщення біженців у Яготині, Київської області, дезінформацією та врешті розпалюванням ворожого ставлення місцевого населення до вихідців із інших країн світу ми не можемо більше мовчати!

Ці звернення адресовані до представників політичних партій та сил, засобів масової інформації, що заробляють собі бали на створенні міфів навколо теми біженців та іноземців, маніпулюють громадською думкою та поширюють мову ворожнечі у нашій країні, що обрала європейський шлях поваги до людини та її прав, незалежно від національності, релігії чи кольору шкіри.

Українці не хочуть, щоб їхня країна мала імідж сліпої расистської держави! Прикро бачити такий рівень ксенофобії у країні, де майже два мільйони людей були змушені залишити свої домівки через конфлікт та військові дії. Майже мільйон із них шукають притулку у сусідніх країнах. Ми не полишаємо своїх, але це не означає, що хтось заслуговує нашого гуманного ставлення більше, а хтось не заслуговує взагалі!

Якщо Ви так само як і ми – організація, що опікується правами біженців та шукачів притулку, відчуваєте потребу заявити обуреність та незгоду із тими зухвалими процесами, що наразі відбуваються, закликаємо вас доєднатися до акції у зазначені дні та максимально поширити інформацію щодо неї. Сподіваємось, що наш спільний голос буде почуто!

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: