Фізична безпека активістів, які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації

Дата та час події: 13 Травня 2019, 15:59
A+ A- Підписатися

В рамках проекту “Протидія радикалізму і популізму, захист прав ЛГБТКІ спільноти, організацій та ініціативних груп, що працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації, засобами освітніх та адвокаційних заходів” УГСПЛ оголошує відбір на вебінар з фізичної безпеки.

Вебінар відбудеться 13 травня 2019 року, 17.00

Питання для обговорення:

  1. Фізична безпека активіста: що це таке? Чим відрізняються заходи безпеки ЛГБТКІ-активістів, а також тих, хто працює у сфері боротьби з дискримінацією від заходів безпеки активістів у інших сферах?
  2. Ризики фізичної безпеки активіста: як їх уникати та мінімізувати у разі виникнення?
  3. Протоколи фізичної безпеки організацій та активістів, які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації. Ключові аспекти.
  4. Фізична безпека активістів які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації під час публічних заходів. Чи є відмінності між протоколами для демонстрації, круглого столу чи презентації?

Учасники: активісти правозахисних організацій і ініціативних груп, які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації.

Умови участі:

  1. Потрібно бути активістом правозахисної організації або ініціативної групи, які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації.
  2. Заповнити анкету учасника вебінару.
  3. Отримати посилання на платформу для проведення вебінару.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: