Фільм про 20 лютого на Майдані: перегляд та дискусія

Дата та час події: 18 Лютого 2015, 19:00
A+ A- Підписатися

18 лютого о 19:00 у Клубі документального кіно Close Up (Київ, вул. Саксаганського 6, Будинок кіно, Синя зала) відбудеться показ фільму “20. Двадцять свідчень про переломний день протистоянь на Майдані”

Стрічка про події ранку 20 лютого на вулиці Інститутській є результатом спільних зусиль Євромайдан SOSUkrlife.tvУкраїнської Гельсінської спілки з прав людини, а також численних свідків подій на Майдані, що фіксували їх на мобільні пристрої.

У стрічці, поряд із ютуб-відеохронікою, задокументовано свідчення лікарів медичної служби Майдану, волонтерів, журналістів, безпосередніх учасників подій, а також родичів загиблих.

Запис інтерв’ю відбувався наприкінці лютого – на початку березня 2014 року, одразу після того, як у нашу лексику увійшло словосполучення “Небесна Сотня”. Минув рік, а успіхи слідства залишаються сумнівними. У тому числі через російську воєнну агресію проти України. Автори стрічки прагнули нагадати, що найпринциповіша для історії країни справа досі не розслідувана, і таким чином стимулювати суспільний контроль за розслідуванням.

Показ фільму вже відбувся у Вільнюсі, Страсбурзі, Берліні, Алмати, Тбілісі, Будапешті, Бішкеку, Москві.

Після перегляду відбудеться панельна дискусія на тему “20 лютого рік потому: мобільне відео − документалістика − речовий доказ” за участі авторів фільму, адвокатів родин Небесної Сотні, героїв стрічки, громадських активістів.

Захід організовується спільними зусиллями Клубу документального кіно Close Uр, Центру Громадянських Свобод та ініціативи Євромайдан SOS. 

Інформаційний партнер – Ukrlife.tv 

Вхід вільний. 

Сторінка події у facebook тут.

З будь-якими питаннями прохання звертатись до Марії Іваник +380507058672ccl.org.ua@gmail.com 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: