Фестиваль незалежного білоруського документального кіно “1084. на межі”

Дата та час події: 30 Листопада 2022 – 02 Грудня 2022, 19:00
A+ A- Підписатися

У київському кінотеатрі “Кіно42” з 30 листопада по 2 грудня проходитиме фестиваль  авторського українського та білоруського кіно “1084. На межі”.

Гроші, зібрані на кіновечорах, будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання у  цивільні та військові шпиталі України. Це вже друга кампанія зі збору коштів, яку організували діаспора білорусів в Італії, громадське об’єднання “Звяно/Ланка” та Білоруський фонд медсолідарності.

У програмі фестивалю — роботи, які стали лакмусовим папірцем нинішнього часу в обох країнах: про війну, про любов, про життя в містах, які окупувала Росія, про людей. Фільми були відзначені низкою нагород і дипломами міжнародних фестивалів у США, Греції, Канаді, Україні, Франції, Нідерландах та інших країнах світу.

30 листопада о 19:00  “Тато”

Режисерки: Лариса Арцюгіна та Марта-Дар’я Клінава

Зворушлива історія про те, як молода дівчина Ольга Самоленко упродовж двох років шукала тіло свого батька — бійця батальйону “Донбас” Володимира Самоленка.

Про фільм та купити квитки

1 грудня о 18:30 “Кураж”

Режисер: Аляксєй Палуян

“Документалка, що б’є в обличчя” — таке реноме отримав фільм після світової прем’єри у березні 2021 року й одразу був кваліфікований на “Оскар”. Один із героїв стрічки зараз воює у ЗСУ, в полку імені Кастуся Калиновського.

Про фільм та купити квитки

2 грудня о 19:00 “Виросла, поки ти спала

Режисер: Марцін Саутер

Фільм про білоруську альтистку Караліну Орсік “Виросла, поки ти спала” режисера Марціна Саутера. Зв’язок між поколіннями, еміграція заради майбутнього — стрічка порушує важливі питання, спільні для наших країн.

Про фільм та купити квитки

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter