Дискусія “Напади на активістів: як добитися розслідування? Досвід ініціативи “Хто замовив Катерину Гандзюк?” на Docudays

Дата та час події: 30 Квітня 2020, 13:30 – 15:00
A+ A- Підписатися

УВАГА! У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 у світі, потенційною загрозою виникнення епідемії в Україні та необхідністю гарантування безпеки всіх учасників, цей захід і сам фестиваль Docudays UA переноситься щонайменше на другу половину квітня. Точна дата заходу буде повідомлена пізніше.

У понеділок, 23 березня, з 13:30 до 15:00 у креативному просторі IZONE (Київ, вул. Набережно-Лугова, 8) у межах правозахисної програми Rights Now! фестивалю DOCUDAYS UA відбудеться дискусія на тему: “Напади на активістів: як добитися розслідування? Досвід ініціативи “Хто замовив Катерину Гандзюк?”.

Якою є поточна ситуація з нападами на громадських активістів в Україні? Чи видно край у розслідуванні вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк і коли за ґрати потраплять замовники? Як мобілізувати людей для кампанії на підтримку громадських активістів?

Про це говоритимуть учасники дискусії:

  • Марина Хромих, учасниця ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”;
  • Євгенія Закревська, адвокат родини Катерини Гандзюк;
  • Роман Ратушний, голова громадської організації “Захистимо Протасів Яр”; 
  • Віталій Устименко, координатор одеського “Автомайдану”;
  • Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA.

Модераторка: Ольга Решетилова, координаторка проекту Української Гельсінської спілки з прав людини.

Під час заходу також буде презентовано доповідь “Становище правозахисників та громадських активістів в Україні у 2019 році“, у якій описано 83 випадки переслідування громадських активістів у 2019 році, серед них 37 насильницьких нападів на активістів і їхнє майно, 20 випадків погроз та 11 нападів на мирні зібрання правозахисників. 

Організатори заходу: Українська Гельсінська спілка з прав людини і ZMINA. Захід відбудеться в межах правозахисної програми Rights Now! Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA.


Правозахисна програма Rights Now! – це щорічний потужний майданчик для дискусій, лекцій, майстер-класів, тренінгів, а також показів документальних стрічок та їх обговорень. Щороку в Rights Now! беруть участь правозахисники, громадські організації, активісти, представники державних органів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: