Онлайн-дискусія “Напади на активістів: як добитися розслідування? Досвід ініціативи “Хто замовив Катерину Гандзюк?” на Docudays

Дата та час події: 30 Квітня 2020, 14:30 – 15:30
A+ A- Підписатися

У четвер, 30 квітня, з 14:30 до 15:30 у рамках правозахисної програми Rights Now! фестивалю DOCUDAYS UA відбудеться дискусія на тему: “Напади на активістів: як добитися розслідування? Досвід ініціативи “Хто замовив Катерину Гандзюк?”.

Якою є поточна ситуація з нападами на громадських активістів в Україні? Чи видно край у розслідуванні вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк і коли за ґрати потраплять замовники? Як мобілізувати людей для кампанії на підтримку громадських активістів?

Про це говоритимуть учасники дискусії:

  • Марина Хромих, учасниця ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”
  • Євгенія Закревська, адвокат родини Катерини Гандзюк
  • Віталій Устименко, координатор одеського “Автомайдану”
  • Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA

Модераторка: Ольга Решетилова, координаторка проекту Української Гельсінської спілки з прав людини.

Під час заходу також буде презентовано доповідь “Становище правозахисників та громадських активістів в Україні у 2019 році”, у якій описано 83 випадки переслідування громадських активістів у 2019 році, серед них 37 насильницьких нападів на активістів і їхнє майно, 20 випадків погроз та 11 нападів на мирні зібрання правозахисників.

Трансляція події відбуватиметься онлайн – на сайті фестивалю: https://docudays.ua. Для участі у заході просимо зареєструватися.

Організатори заходу: Українська Гельсінська спілка з прав людини і ZMINA. Захід відбудеться в межах правозахисної програми Rights Now! Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA.


Правозахисна програма Rights Now! – це щорічний потужний майданчик для дискусій, а також показів документальних стрічок та їх обговорень. Щороку в Rights Now! беруть участь правозахисники, громадські організації, активісти, представники державних органів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: