Двомісячна програма “Перезавантаження” у Братиславі для представників ЛГБТКІ+ спільноти

Дата та час події: 31 Травня 2023, 23:59
A+ A- Підписатися

Організація Gender Stream пропонує ЛГБТКІ+ українкам/цям взяти участь у програмі “Перезавантаження”. Це можливість відпочити в місці без повітряних тривог та обстрілів і водночас створити щось круте і важливе для ЛГБТКІ+ спільноти в столиці Словаччини Братиславі.

В межах програми “Перезавантаження” учасниці/ки проживатимуть в гуртожитку одного з культурних центрів Братислави, де розміщені галереї європейських мисткинь і митців, а також проходять різноманітні події — концерти, виставки, фестивалі. Серед головних цінностей даного культурного центру – повага до різноманіття, підтримка України та ЛГБТКІ+ людей. 

Для кого це

Ви належите до ЛГБТКІ+ спільноти?
Ви хотіли б відновити сили за кордоном і у вас є всі законні підстави для перетину?
Маєте ідею, як проявити себе і свої професійні навички у творчому або ж соціальному проєкті?
Готові до нових вражень та цікавих знайомств?

Тоді ця пропозиція для вас.

Умови програми:

Для учасниць/ків програми організація Gender Stream забезпечує проживання в окремих кімнатах в Братиславі — індивідуальне або з партнеркою/ом, родиною. У кімнатах є необхідні меблі та предмети побуту, кухня та вбиральня – спільні для всіх мешканок/ців культурного центру.

Учасниці/ки програми отримують компенсацію за проїзд до Братислави, стипендію розміром 400 євро на місяць, а також фінансову допомогу на продукти харчування, необхідні засоби гігієни, консультації щодо оформлення документів на тимчасове перебування у Словаччині та психологічні консультації за запитом.

На стипендію учасниці/ки програми можуть закуповувати матеріали, необхідні для реалізації свого проєкту та/або лишати її собі як гонорар за працю.

Тривалість участі в програмі – 2 місяці.

За цей час учасниці/ки мають розробити та втілити проєкт, пов’язаний з діяльністю Gender Stream і орієнтований на ЛГБТКІ+ спільноту. В кінці кожного місяця перед отриманням наступної стипендії учасниця/к подає фінансовий звіт у вигляді чеків/розписок. Те саме стосується і коштів, виділених на продукти харчування. 

Подати заявку можуть люди, які мають українське громадянство, незалежно від поточного перебування.

Як проходить процес відбору

  • кандидат має заповнити форму заявки;
  • організація приймає заявку та за потреби уточнює деталі, зокрема, просить вийти на відеозв’язок;
  • рішення про участь ухвалюється колегіально (трьома членами правління організації);
  • учасник приїжджає до Братислави й підписує договір на участь у програмі.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter